KURS A.O.W.D.
KURS A.O.W.D.

Kursy nurkowania na BaliPADI Advanced Open Water Diver w skrócie AOWD przeznaczony jest dla osób, które posiadają licencje na poziomie podstawowym czyli PADI OWD lub równoważną innej organizacji. Szkolenie odbywa się tylko w wodach otwartych. Na kursie uczestniczymy w co najmniej pięciu nurkowaniach specjalizacyjnych i są to nurkowania: dwa nurkowania obowiązkowe czyli głębokie (do 30m) oraz podwodna nawigacja z kompasem oraz trzy nurkowania do wyboru np. nocne, wrakowe, z łodzi, podwodna fotografia, podwodna videografia. Możecie wybrać je sami z całej gamy nurkowań specjalizacyjnych.
Szkolenie trwa min 2 dni podczas których uczestnik uczy się samodzielnie z książki, słucha omówień do nurkowań i uczestniczy w nurkowaniach z instruktorem. Kurs AOWD polecany jest przez PADI jako uzupełnienie szkolenia podstawowego. Nie jest potrzebna ŻADNA praktyka po skończonym OWD. Wręcz przeciwnie dla tych, którzy jeszcze nie czują się zbyt pewnie po zakończonym OWD taki kurs jest bardzo dobrym uzupełnieniem szkolenia podstawowego i najlepszy wybór by bezpiecznie doskonalić swoje umiejętności pod opieką instruktora.
Kursy nurkowania na Bali  AOWD można również robić w ramach swoich nurkowań turystycznych dopłacając jedynie za książkę PADI Advanced Open Water Diver oraz szkolenie i wydanie certyfikatu. Jest on z pewnością najprzyjemniejszym i najciekawszym ze wszystkich kursów PADI.

Minimalny wiek uczestnika 12lat (Junior AOWD)

Cena 385 USD zawiera: Transport z hotelu, Wypożyczenie kompletnego sprzętu, 5 nurkowań, posiłki, woda mineralna, licencja PADI.