NURKOWANIE NA BALI
NURKOWANIE NA BALI
Specjalnie dla nurków certyfikowanych przygotowaliśmy najciekawsze propozycje nurkowań jednodniowych  oraz  wielodniowe pakiety nurkowań w najpiekniejszych miejscach nurkowych na Bali.  Zapewniamy bezpłatny transport z miejscowości Nusa Dua, Benoa, Jimbaran, Kuta, Seminiak, Sanur, Denpasar, Padang Bai, Candidasa i Ubud.

Nurkowanie na Bali oraz przy okolicznych wyspach odbywa się z brzegu, łodzi typu SPEED BOAT lub drewnianych łodzi z silnikiem oraz tzw łodzi Jukung (tradycyjny indonezyjski trimaran).  Najciekawsze miejsca nurkowe położone są  wokół całej wysp. Dostaniemy się do nich podróżująć klimatyzowanym minibusem.  Nurkujemy tylko w najlepszych miejscach na Bali ! Nie nurkujemy w Sanur i Nusa Dua. Są to w naszym przekonaniu miejsca nie warte organizowania tam nurkowań turystycznych.  Na naszej stronie w zakładce Miejsca Nurkowe znajdziecie opisy  miejsc do których Was zabierzemy.  Nurkowanie odbywa się w małych kameralnych grupach (max 4 nurków na przewodnika).

Standardowo na Bali organizujemy dwa dzienne nurkowania (za dopłatą możliwe jest  3-cie nurkowanie lub nurkowanie nocne . W cenie zapewniamy butle, balast, posiłek, wodę mineralną, kawę, herbatę oraz opiekę instruktora lub divemastera.