Dla nurków certyfikowanych przygotowaliśmy najciekawsze propozycje nurkowań jednodniowych  oraz  wielodniowych pakietów w najpiekniejszych miejscach nurkowych na Bali.  Zapewniamy bezpłatny transport z miejscowości Nusa Dua, Benoa, Jimbaran, Kuta, Seminiak, Sanur, Denpasar, Padang Bai, Candidasa i Ubud.

Nurkowanie na Bali oraz okolicznych wyspach odbywa sie z brzegu, łodzi typu SPEED BOAT lub tradycyjnych drewnianych łodzi z silnikiem oraz tzw Jukung.  Najciekawsze miejsca nurkowe są  „rozsiane” wokół całej wyspy wiec dostniemy się do nich przy pomocy wygodnych klimatyzowanych samochodów.   Nurkujemy tylko w najlepszych miejscach na Bali. Nie nurkujemy w Sanur i Nusa Dua. Są to w naszym przekonaniu miejsca nie warte organizowania tam nurkowań turystycznych.  Na naszej stronie w zakładce Miejsca Nurkowe znajdziecie opisy  miejsc do których Was zabierzemy.  Nurkowania odbywają się w małych kameralnych grupach (max 4 nurków na przewodnika).

Standardowo organizowane są dwa dzienne nurkowania (za dopłatą możliwe jest zorganizowanie 3-ciego nurkowania lub nurkowania nocnego). W cenie zapewniamy butle, balast, posiłek, wodę mineralną, kawę, herbatę oraz opiekę polskiego instruktora lub divemastera.